Корзина
+38067-461-25-02
+380674612502
+380577281096
УкраинаХарьковская областьХарьковпроспект Гагаріна 4
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Экосфера - вывоз и утилизация опасных отходов
Перевезення небезпечних відходів

Перевезення небезпечних відходів

  • Услуга

Цену уточняйте

Перевезення небезпечних відходів
Перевезення небезпечних відходівУслуга
Цену уточняйте
+380674612502
  • +380577281096
+380674612502
  • +380577281096
  • График работы
  • Адрес и контакты

      Перевезення небезпечних відходів

      Абсолютно на будь-якому підприємстві, після завершення або навіть під час циклу виробництва, утворюються відходи. В деяких випадках вони малонебезпечні або практично безпечні і їх транспортування і утилізація не є великою проблемою.

      По-іншому виглядає поводження з небезпечними відходами. Перед транспортуванням і подальшою утилізацією їх треба зібрати, помістити в спеціальну тару, далі завантажити в транспортний засіб і доставити на місце утилізації або видалення. І усе це повинно відбуватися без щонайменшого їх витоку або розсипу. Адже в небезпечних відходах, особливо у відходах вищої міри небезпеки, можуть міститися токсичні речовини або збудники інфекцій. А це несе пряму загрозу довкіллю і здоров'ю людей.

     Далеко не на усіх підприємствах нашої країни можуть навіть знешкодити небезпечні відходи, не кажучи вже, про подальші етапи їх утилізації. Це вимагає чималих витрат на устаткування, фахівців і тому подібне.Тому економічно вигідніше і, безумовно, надійніше довірити цю роботу професіоналам.

      Промислова компанія " Екосфера" має в розпорядженні усі необхідні ресурси для здійснення перевезень небезпечних відходів. Команда професіоналів з великим досвідом роботи в цій сфері запропонує найбільш раціональні рішення по транспортуванню і утилізації відходів.

      Замовити послугу перевезення відходів можна як на сайті ПК " Екосфера", так і звернувшись в наш офіс будь-яким зручним для Вас засобом.

Характеристики
Основные
Тип услугиВывоз опасных отходов, Транспортировка опасных отходов, инвентаризация источников выбросов, Утилизация аккумуляторных батарей, Утилизация бытовой химии, Утилизация ламп, Утилизация медпрепаратов и медицинских отходов, Утилизация ртути, Утилизация табачных изделий и алкоголя, Утилизация шлама, Утилизация электронной техники
Особенности услуги Хранение опасных грузов,  Утилизация опасных отходов,  Сбор опасных отходов,  Переработка отходов
Информация для заказа
  • Цена: Цену уточняйте
Контакты
+380674612502
+380577281096
УкраинаХарьковская областьХарьковпроспект Гагаріна 4
Промислова компанія " Екосфера"
  • Emailpkekosfera@ukr.net