Кошик
+38067-461-25-02
+380674612502
+380577281096
УкраїнаХарківська областьХарківпроспект Гагаріна 4
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Экосфера - вывоз и утилизация опасных отходов
Створення екологічної нормативно-технічної документації

Створення екологічної нормативно-технічної документації

  • Послуга

Ціну уточнюйте

Створення екологічної нормативно-технічної документації
Створення екологічної нормативно-технічної документаціїПослуга
Ціну уточнюйте
+380674612502
  • +380577281096
+380674612502
  • +380577281096
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти

Зростання антропогенного впливу на навколишнє середовище вимагає від суспільства адекватного реагування з метою зменшення негативних наслідків. Розробляються, впроваджуються та постійно удосконалюються державні, адміністративні, правові, економічні, політичні і суспільні заходи, спрямовані на раціональне використання, відтворення і збереження природних ресурсів, обмеження негативного впливу людської діяльності на довкілля.
 

ТОВ «Науково-дослідницький інститут «Екосфера» спеціалізується на наданні послуг екологічного характеру. До сфери його діяльності належать:

- ідентифікація об'єктів підвищеної небезпеки у відповідності з Порядком ідентифікації та обліку об'єктів підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 11.07.2002 р. № 956;

- проведення обстеження підприємств, установ, організацій з питання відповідності вимогам природоохоронного законодавства України у сфері поводження з відходами, захисту атмосферного повітря, здійснення процедури оцінки впливу на довкілля;

- розробка нормативно-технічної документації з охорони атмосферного повітря (проведення інвентаризації викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря, розробка документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди, розроблення паспортів ГОУ, перевірка ефективності роботи ГОУ), у сфері поводження з відходами (проведення паспортизації та інвентаризації відходів, розроблення реєстрових карт об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів, розроблення декларації про відходи).
 

Крім того, ТОВ «НДІ «Екосфера» надає інформаційно-консультаційні послуги у сфері охорони навколишнього природного середовища. Підґрунтям для надання послуг є вимоги Закону України «Про відходи», Правила технічної експлуатації установок очистки газу, які затверджені наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 06.02.2009 р. № 52, та новації у нормативно-законодавчих актах з екології.
 

Послуги надаються у вигляді семінарів, колоквіумів, тренінгів, корпоративних семінарів тощо. Інформаційно-консультаційні послуги формуються за наступними блоками:


Блок 1: поводження з відходами, вимоги Закону України «Про відходи».
Блок 2: захист атмосферного повітря, вимоги Закону України «Про охорону атмосферного повітря».
Блок 3: дотримання вимог Правил технічної експлуатації установок очистки газу (наказ Мінприроди від 06.02.2009 р. № 52).
Блок 4: процедура проходження ОВС у відповідності з Законом України «Про оцінку впливу на довкілля».

 

Додаткову інформацію можна отримати за тел. +380505049316 або через E-mail: ekosfera_ndi@ukr.net

Характеристики
Основні
Тип послугиВывоз опасных отходов, Транспортировка опасных отходов, инвентаризация источников выбросов, Утилизация аккумуляторных батарей, Утилизация бытовой химии, Утилизация ламп, Утилизация медпрепаратов и медицинских отходов, Утилизация ртути, Утилизация табачных изделий и алкоголя, Утилизация шлама, Утилизация электронной техники
Особливості послуги Зберігання небезпечних вантажів,  Утилізація небезпечних відходів,  Збирання небезпечних відходів,  Переробка відходів
Інформація для замовлення
  • Ціна: Ціну уточнюйте
Контакти
+380674612502
+380577281096
УкраїнаХарківська областьХарківпроспект Гагаріна 4
Промислова компанія " Екосфера"
  • Emailpkekosfera@ukr.net